Menu Home

Jerry Apartment

W swojej ofercie posiada 10 komfortowo wyposażonych apartamentów oraz jeden apartament odbiegający od reszty - „NA SZCZYCIE” z myślą o zakochanych.

 

Jerry Apartment to apartamenty jednopokojowe. Każdy z nich posiada oczywiście łazienkę z kabiną prysznicową, ręczniki oraz suszarkę do włosów. Większość z pokoi ( w zasadzie prócz jednego – „NA SZCZYCIE”) ma swój oświetlony balkon. Apartamenty z nowoczesnym umeblowaniem, łóżka kontynentalne, rozsuwana 2-osobowa sofa o szerokości 1,45 cm lub 1,60 cm, stolik oraz dwa fotele i lustro. Na życzenie udostępniamy też łóżeczko dla dzieci ( wcześniejsza rezerwacja). Na prośbę naszych Gości udostępniliśmy apartament z bezpośrednim wyjściem na ogród.

 

Zadbaliśmy też o fanatyków telewizji no i jak to w okresie letnim bywa przede wszystkim wielbicieli meczy piłki nożnej. Telewizory LED 40`` zapewnią Państwu lepszy obraz co więcej będą rozrywką ze względu na wbudowane WI FI oraz funkcję SMART.

 

Należy wspomnieć też o aneksie kuchennym – posiada go każdy z pokoi. Wyposażony oczywiście w niezbędne naczynia i sztućce. W skład aneksu wchodzi; zlewozmywak, suszarka do naczyń, czajnik bezprzewodowy, kuchenka indukcyjna oraz lodówka. Aneks kuchenny „NA SZCZYCIE” jest nieco inaczej wyposażony; lodówka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz sztućce.

 

DODATKOWO

Zestaw plażowy czyli koc i parawan również zapewniamy Państwu w Jerry Apartment.

 

Pokój zabaw z licznymi zabawkami, jeździkami, bujakami zapewni chwile szaleństwa, ale tez pozwoli zaspokoić potrzeby dzieci w fantastyczne książeczki, kolorowanki czy też gry – no i bajkowe TV, który czasami warto nie włączyć by w zabawie spędzić czas ze swoją pociechą. Dla naszych najmłodszych Gości a zarazem najbardziej wymagających wygospodarowaliśmy kolejny dodatkowy kącik zabaw. :)

 

Dodatkowo posiadamy też w chwili obecnej spory obrzar zieleni oraz plac zabaw zewnętrzny. Znajdą Państwo tam dużą, umeblowaną altanę oraz grill, warto też skorzystać podczas grillowania ze świeżych ziół które są tam nie tylko po to by cieszyć oko.:) Przygotowaliśmy tez miejsce na ognisko co okazało się fantastycznym pomysłem. W chwili obecnej posiadamy kilka zestawów wypoczynkowych w ogrodzie dla tych co kąpieli słonecznych będą zażywać na terenie obiektu. Dla najmłodszych; uwielbiana przez wszystkich trampolina, huśtawka, duża piaskownica "ze statkiem" zjeżdzalnią, bramki do piłki nożnej i co róż nowe dodatkowe gadżety.

 

Przygotowaliśmy się także pod kątem miłośników aktywnego wypoczynku. Oczywiście najpiękniej uprawiać sport na powietrzu, rankiem na plaży, jednak warto też skorzystać z sali cardio. Została ona wyposażona w sprzęt aerobowy przeznaczony do ćwiczeń zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Parking niestrzeżony znajduje się na terenie posesji.

 

Dla Was będziemy się udoskonalać i rozwijać każdego roku dbając o komfort wypoczynku!

 


Jerry Apartment „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”


Zapraszamy serdecznie!

- Jerry Apartment

Jastrzębia Góra

Kontakt

Skontaktuj się z nami !

Jerry Apartment

 

ul. Zbożowa 17

 

84-104 Jastrzębia Góra

Telefon: +48 518 812 426

  Www: jerryapartment.pl
 

E-mail: biuro@jerryapartment.pl