Menu Home

Atrakcje

Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc nad polskim morzem. Jej wyjątkowość stanowi niepowtarzalne klifowe wybrzeże, wyjątkowo piękne zachody słońca, urokliwa sceneria – cóż tu dużo mówić … warto nas odwiedzić i poznać ten zakątek Polski, a na pewno utkwi Państwu w pamięci i sercu.

 

Nas Jastrzębia Góra urzeka swa unikalnością. Właśnie dlatego tutaj postanowiliśmy rozbudować naszą bazę noclegową. Od kilku lat gościmy Państwa w Pokojach Gościnnych AGAT (www.agatjastrzebia.pl) -wypracowaliśmy sobie stałą bazę gości.

 

Bazując na tym doświadczeniu i znając Państwa wymogi posunęliśmy się nieco wyżej w branży turystycznej otwierając nowy obiekt o wyższym standardzie, nowoczesny, dbający o komfort naszych Gości – Jerry Apartment.

 

Wielkim atutem lokalizacja cicha i spokojna, malownicza sceneria nieopodal lasu – pozwala to w pełni wypocząć i zrelaksować się na długi czas. Do zejścia na plażę dzieli nas zaledwie 800 metrów.

 

Oddalenie od Centrum, dyskotek i codziennego gwaru zapewnia pełny odpoczynek. To dlatego położenie naszych obiektów znajduje się właśnie w tej pięknej okolicy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami !

Jerry Apartment

 

ul. Zbożowa 17

 

84-104 Jastrzębia Góra

Telefon: +48 518 812 426

  Www: jerryapartment.pl
 

E-mail: biuro@jerryapartment.pl