Menu Home

Atrakcje

Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc nad polskim morzem. Jej wyjątkowość stanowi niepowtarzalne klifowe wybrzeże, wyjątkowo piękne zachody słońca, urokliwa sceneria – cóż tu dużo mówić … warto nas odwiedzić i poznać ten zakątek Polski, a na pewno utkwi Państwu w pamięci i sercu.

 

Nas Jastrzębia Góra urzeka swa unikalnością. Właśnie dlatego tutaj postanowiliśmy rozbudować naszą bazę noclegową. Od kilku lat gościmy Państwa w Pokojach Gościnnych AGAT (www.agatjastrzebia.pl) -wypracowaliśmy sobie stałą bazę gości.

 

Bazując na tym doświadczeniu i znając Państwa wymogi posunęliśmy się nieco wyżej w branży turystycznej otwierając nowy obiekt o wyższym standardzie, nowoczesny, dbający o komfort naszych Gości – Jerry Apartment.

 

Wielkim atutem lokalizacja cicha i spokojna, malownicza sceneria nieopodal lasu – pozwala to w pełni wypocząć i zrelaksować się na długi czas. Do zejścia na plażę dzieli nas zaledwie 800 metrów.

 

Posiadamy też pojazd elektryczny typu Melex by te 800 metrów nie było straszne nasz kierowca może Państwa zawieźć, odebrać z plaży bądź przewieźć po Jastrzębiej Górze.

 

Oddalenie od Centrum, dyskotek i codziennego gwaru zapewnia pełny odpoczynek. To dlatego położenie naszych obiektów znajduje się właśnie w tej pięknej okolicy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami !

Jerry Apartment

 

ul. Zbożowa 17

 

84-104 Jastrzębia Góra

Telefon: +48 518 812 426

  Www: jerryapartment.pl
 

E-mail: biuro@jerryapartment.pl